Bukowa powraca

W niedzielę 17 kwietnia odbyła się 19 kolejka ligi okręgowej juniorów w której nasi zawodnicy na własnym boisku stanęli przeciwko drużynie KP Zarzecze. Przeciwnicy przyjechali zmotywowani i gotowi odebrać nam 3 punkty lecz po 90 minutach mecz zakończył sie korzystnym wynikiem dla naszej drużyny 5:3. Pierwsza połowa była bardzo zacięta obie drużyny starały sie uzyskać jak najlepszy wynik. Wynik otworzył Jakub Majewski po celnym podaniu Krzysztofa Wiśniewskiego. Zaledwie 2 minuty później Krzysztof Wiśniewski po samodzielnym pressingu umieścił piłkę w bramce przeciwnika zapewniając naszej drużynie dwubramkowe prowadzenie. Przeciwnicy nie odpuszczali na krok po prostych błędach nasza drużyna pozwoliła przeciwnikowi wyrównać wynik na 2:2. Nasi zawodnicy wiedzieli ze muszą coś z tym zrobić i zaczęli szybko atakować co przyniosło efekty, i po świetnym wyrzucie z autu Sebastiana Muszyńskiego, Dawid Partyka dał prowadzenie naszej drużynie na 3:2. W końcowych minutach pierwszej połowy jeszcze jedna bramkę dołożył Jakub Majewski po drugiej asyście Sebastiana Muszyńskiego. Pierwsza polowa zakończona wynikiem 4:2.

Na drugą połowę nasi zawodnicy wyszli ze spokojem by utrzymać swój wynik, lecz przeciwnicy ciągle próbowali i strzelili bramkę która zmniejszyła nasze prowadzenie. Nasi zawodnicy również zmotywowani próbowali powiększyć prowadzenie. I tak Krzysztof Wiśniewski wychodząc sam na sam został sfaulowany przez bramkarza drużyny przeciwnej powodując rzut karny, który pewnie wykorzystał Kamil Warzocha. Zawodnicy drużyny przeciwnej ciągle próbowali odrobić stratę lecz nie pozwolił im na to nasz bramkarz Mikołaj Głowik będący w świetnej dyspozycji i nie raz ratując nasz zespół przed stratą bramki. Nasi zawodnicy z uśmiechem na twarzy i 3 punktami w kieszeni zeszli do szatni.