Wygrana z wiceliderem !

W niedziele juniorzy Bukowej Jastkowice zmierzyli się na swoim stadionie z Sanem Wierzawice.

Nasz świetnie grający i zgrany zespół pewnie pokonał byłego wicelidera aż 6:0. 4 gole dla naszego zespołu strzelił będący w świetnej dyspozycji Jakub Majewski kolejno po asystach 2 razy Kacpra Rykowskiego, Michała Głowika oraz Krzysztofa Wiśniewskiego. Również obecny lider strzelców Krzysztof dorzucił dwie bramki do swojego zbioru. Całej drużynie należą się gratulacje za tak świetny mecz a co najważniejsze brak kartek !

W następnym weekendzie zagramy na wyjeździe w Rudniku. Drużyna ta plasuje się na 8 miejscu i ma do nas tylko 4 punkty straty. Przed naszymi juniorami zostały już tylko 4 ważne mecze które zaważą nad naszą pozycją na koniec rundy jesiennej. Do zdobycia zostało 12 punktów. Mamy nadzieję, że uda nam się wywalczyć pozostałe punkty i zakończymy tą rundę w pierwszej 4 tabeli !

Przypominam o dzisiejszym treningu który odbędzie się o godzinie 18 na orliku 7 obok edukacji! Obecność obowiązkowa !