Wygrana w Zdziarach !

Kolejna wygrana juniorów !

W sobotnim meczu Juniorzy Bukowej Jastkowice pewnie pokonali na wyjeździe LZS Zdziary 3:0. Wynik otworzył Jakub Majewski strzałem w lewy górny róg bramki, po pięknym dośrodkowaniu Mateusza Małka. Gospodarze grali bardzo dobrze, jednak w połowie meczu jeden z głównych zawodników musiał opuścić boisko, powodem była kontuzja jakiej nabawił się po starciu z naszym obrońcą Tomkiem Weisem. Bukowa resztę meczu grała w przewadze jednego zawodnika jednak to gospodarze wciąż atakowali. Mecz uspokoił Kacper Rykowski który pewnym strzałem ominął bramkarza Zdziar. Bukowa zaczęła kontrolować sytuacje na boisku i w końcowych minutach Wiktor Moskal strzelił bramkę na 3:0 dobijając zespół gospodarzy.

Dzięki wygranej w Zdziarach Jastkowice wskakują na 7 miejsce. Warto zwrócić uwagę na dyspozycje naszych rywali z którymi przyjdzie nam się zmierzyć w kolejnej rundzie. Zespół z Wierzawic przegrał u siebie z Jeżowym  3:4 i traci tym samym pozycje lidera. Mecz z Sanem Wierzawice będzie bardzo ważnym spotkaniem, więc obecność OBOWIĄZKOWA !