Przegrana z Jelną

W sobotę 8 listopada drużyna juniorów Bukowej Jastkowice zmierzyła się na własnym boisku z Francesco Jelną. Niestety z powodu braków kadrowych nasza drużyna musiała uznać wyższość przeciwnika. Po emocjonującym meczu nasz zespół przegrał 2:3.
     Całą pierwszą połowę kontrolowała drużyna gości. Od utraty bramki ratowały nas słupki oraz słaba dyspozycja napastników drużyny przeciwnej którzy nie potrafili wykorzystać świetnych okazji. Godnej uwagi jest także fakt że na bramce świetnie spisywał się Tomasz Weis który miał swój debiut na tej pozycji pod nieobecność Mikołaja Głowika. W pierwszej połowię nasza drużyna nie potrafiła wyjść z własnej połowy po za dwoma groźnymi kontratakami. Pierwsze 45 minut minęło bez bramek.
     W drugiej połowie nasza drużyna weszła na boisko zmotywowana. Po świetnych dośrodkowaniach Kamila Warzochy oraz Mateusza Pelca dwa razy do siatki przeciwnika posyłał piłkę nasz najlepszy obecnie strzelec Jakub Majewski. Przeciwnicy zaczęli grać ostro i tak jak w pierwszej połowie zaczęli atakować. Sędzia nie pokazywał kartek dopiero po licznych faulach drużyny gości rozdał dwie kartki koloru żółtego. Jelna zagrała ostro i doprowadziła do remisu a w ostatnich minutach wyszła na prowadzenie.
    Jest to druga z rzędu porażka naszej drużyny i czas w końcu przerwać złą passę i wygrać. Najbliższa okazja 11 listopada w Grębowie. Teraz 3 dniowa regeneracja i widzimy się w środę na meczu. Liczą się tylko 3 punkty !